Úvod » Ezoterika » Ánkh- Nílsky kríž


        

Ánkh- Nílsky kríž

top produkt

 

Nemožno uplatniť zľavový kupón
Cena pred zľavou 25,00 €
naša cena:
22,00 €

Tento symbol pochádza zo starého Egypta. Hieroglyfický význam slova ankh, alebo anch symbolizuje životnú, či božskú silu.

Spája sa s najvyššími egyptskými Bohmi ako sú Osiris, Isis (Eset) a ich syn Horus. V starom Egypte bol považovaný za kľúč k Nílu, pretože pomocou neho bohyňa Isis ovládala chovanie rieky. Znamená hlboké porozumenie a spojenie s vesmírom, predstavuje živly vody a vzduchu. Tento symbol sa považuje za jeden z najsilnejších a najmocnejších žiaričov. Je potrebné s ním zaobchádzať veľmi opatrne a s veľkou úctou a pokorou. Nie každému prospieva, nie každý je naladený na jeho energie. Pokiaľ nemáme jeho účinky vyhodnotené, neodporúča sa nosiť. V tomto prípade je vhodné ho umiestniť na pár nocí vedľa hlavy a pocítite, či jeho vibrácie s Vami ladia.

Nilský kríž vie odnímať negatívnu energiu z nášho tela a dokáže dodávať pozitívnu energiu, preto sa mu tiež niekedy hovorí „kríž života“. Ankh má 2 strany a každá z nich má iné silové pôsobenie. Jednou stranou sa negatívna energia nasáva, ktorá sa po prechode krížom zmení na pozitívnu a následne je šírená smerom von. Pracovať s týmto biogenerátorom energie môžeme rôznymi spôsobmi – môžeme čerpať liečivú energiu do nášho tela, odčerpávať negatívnu energiu, alebo vybíjať energiu (čistenie energií). Pri práci s nílskym krížom sa odporúčajú odstrániť všetky kovové predmety z prostredia v ktorom s ním pracujeme.

Nielen starí Egypťania využívali silu tohto žiariča, veľmi obľúbenou a praktickou liečiteľskou pomôckou je aj pre mnohé smery alternatívnej medicíny. Využíva sa k predchádzaniu chorôb, k uzdravovaniu, k urýchleniu hojivých procesov, k odstraňovaniu bolesti hlavy, únavy, vyčeranosti.

Odporúča sa pre ľudí, ktorý s ním vedia pracovat - liečitelia.

Použitie maximálne 30 minút. Velkost 22cm.

material kov- kamienky.

Viac info telefonicky, momentálne vypredané.