TOVAR V AKCII

naša cena 5,99 €
naša cena 10,99 €
naša cena 3,99 €

KONTAKTY

Tantra - ezoterika
tel: 0948260272, 0904993937
napíšte nám
Blanka Radimáková
IČO-34952918 DIČ-SK1030155115

Najpredávanejší

naša cena 22,00 €
naša cena 25,00 €
naša cena 9,99 €

Ezoterika » Kvantová regresná terapia

Čo to  je Kvantová regresná terapia ???

Je na hraniciach medzi psychológiou a niečím nezvyčajným…..

Kvantová regresná terapia je veľmi účinná a bezpečná metóda.  Táto terapia používa priame napojenie na zdroj všetkého vedomia vesmíru. Na Vaše vyššie Ja a bytosti Lásky a Svetla. Túto metódu zaviedla, zdokonalila a školila Dolores Cannon v USA . Regresná terapia  nám súbežne pomôže zistiť a obsiahnuť všetky požiadavky klienta a liečiť ako telo tak aj jeho dušu. Je to návrat do minulosti, či posun do budúcnosti – progresia. Dokáže riešiť problémy, ktoré prináša súčasná moderná, rýchla doba. Vyčerpanosť, nedostatok energie či chaotický život. Pomáha riešiť problémy vo vzťahoch, nízke sebavedomie, pocity neschopnosti, menejcennosti či nedocenenia.

Terapia je účinná aj pri odstraňovaní fóbií. Pri stratách, úzkosti, nešťastí, pri nechuti žiť, strate zmyslu života a hľadania cesty ,depresiách či závislostiach.

Kvantová regresná terapia pomáha riešiť aj skryté emócie, bloky, ktoré sú v nás a spôsobujú množstvo  ochorení, problémov, nezdarov či už vo vzťahoch v práci, súkromí, alebo aj financiách. Ba dokonca omnoho, omnoho viac…. Nájdením  odhalením týchto blokov – časových slučiek a prepojení  v našom vnútri, dokáže  účinne vyliečiť. Premôcť  zdravotné ,psychické tak aj ostatné problémy v živote a naviesť nás na správny smer.

viac o tejto metóde a ako prebieha : http://kvantovaregresnaterapia.sk/